Arşivler

Türk Telekom'da ilk atamalar yapıldı @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

turk-telekom_logoTürk Telekom’da beklenen ilk atamalar yapıldı. Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı olarak Cengiz Doğan (C.D.), İnsan Kaynakları ve Regülasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak Şükrü Kutlu (Ş.K.) atandı.

İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Bahattin Aydın görevinden ayrıldı. Regülasyon Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ramazan Demir Özel Projelerden Sorumlu CEO Danışmanı olarak atandı.

5 comments to Türk Telekom’da ilk atamalar yapıldı @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

 • Ahmed

  Hayırlı olur inşaallah, bakalım diger yönetici kademelerinde ne zaman ve ne gibi değişiklikler olacak… takibe devam musa bey.

 • Siyami

  Musa Bey;Grup müdürlüğü ve direktörlük seviyesindeki personellerde azalış olacağını yazmıştınız.Diğer personellerde de azaltıma gidilecek mi ? 35 000 kişilik kadro korunacak mı ?

  Şükrü Kutlu ile TT’yi nasıl bir organizasyon yapısı bekliyor ? ŞK’yı siz uzun zamandır tanıyorsunuz.Mevcut tecrübelerinizle yorumunuz ne olur ?

 • Haluk

  Türk Telekom ve Türkiye için hayırlı olsun. Bugün gelen bilgiye göre H.B atılmış. Doğrulu net değil. Sizin bilginiz var mı Musa bey ?

 • Musa Savaş

  Siyami’ye cevap: Bu konularda önümüzdeki hafta yazabileceğim. Fakat genel olarak kısaca şunu söyleyebilirim: İhtiyaçtan fazla çalışan olduğu saptanan her yere dokunulacak.

 • Musa Savaş

  Haluk’a cevap: H.B’nin açılımını hatırlayamadım. Açılımını bana msavas@pctime.com.tr adresimden gönderebilir misiniz? Bu dediğiniz sakın H.D. olmasın? Yanlış yazmış olabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın