4,5G İhalesi nihayet yapılıyor… @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @Avea @tcudhb @btkbasin

Bugün saat 10:30’da BTK binasında 4,5G ihalesi nihayet yapılıyor. İletişim kesilmesin diye binanın etrafı ek mobil baz istasyonları ile takviye edildi. Her şey yolunda görünüyor.

Bugünkü durum, ihalenin ertelenmesini isteyenler için bir hayal kırıklığı oldu. Şimdi onlar için ikinci raunt başlayacak. Acaba ihaleyi yapıldıktan sonra iptal ettirebilir miyiz? Bu konuyla ilgili bir kaç gün içinde yazacağım.

Şimdilik bu ihalenin milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını dileyelim. Başkanlığa atanmasının ikinci gününde böyle büyük bir ihalenin sorumluluğunu omuzlarında bulan yeni BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan’a da başarılar diliyoruz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir
EHABS ihalesi yapıldı @tcudhb @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @Avea @KocSistem @nscomtr @ProlineBilisim @ComProBilisim @GantekTeknoloji
Alternatif (Türk) Telekom Operatörleri
1 Comment
 • Selim Işık
  Ağu 27,2015 at 18:44

  Musa Bey,nihayet ihale sonuçlandı. Yukarıdaki açıklamanız üzerine bir kaç noktada bizleri aydınlatırsanız çok memnun olurum:
  1- İhale totalde yaklaşık 4 milyar avroya sahiplerini buldu. ihaleyi başarılı buluyor musunuz?
  2- Bu ihale sonucunda kimler ihalenin ertelenmesini isteyip bunun için çaba sarf edebilir? ihalenin ertelenmesini talep etmelerinin nedenleri nedir?
  3- huawei’nin ihale salonunda bulunmasının nedeni sizce nedir?
  4- Yerlilik… “ulak” gsm operatörleriyle iş ilişkisi kurabileceğini düşünüyor musunuz?

  teşekkürler, kolaylıklar…

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: