Tag Archives: EGD

YAPDER’den Yatırım ve Tanıtım Toplantısı

Dijital dönüşüm artık tüm dünyanın gündeminde. Bu konuda yaptıkları çalışmalarla adından söz ettiren bir yer var: Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti. Dijital Devrimin şekillenmesine büyük katkılar sunan Kuzey Ren-Vestfalya Eyaletinin bir Yatırım ve Ticaret Merkezi olarak sunduğu fırsatlar konulu seminer 27 Aralık 2018 günü Kadir Has Üniversitesi’nin Cibali Kampüsü’nde yapıldı.

DEVAMINI OKU

İletişim ve Medya İlişkileri Yönetiminde Mesleki İlkeler kabul edildi

Rehber niteliğinde hazırlanan ilkeler, 28 Temmuz 2016 Perşembe günü, tarafların katılımıyla gerçekleştirilen bir imza töreniyle taahhüt niteliği kazandı.

DEVAMINI OKU

Katmerli Sohbetler…

image

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından organize edilen ve Faruk Güllüoğlu’nun evsahipliğinde gerçekleştirilen Katmerli Sohbetlerin bu ayki konuğu Abdullah Kiğılı, gazeteci Fikri Türkel’in sorularını cevaplıyor.

DEVAMINI OKU

EGD’nin Kartepe Zirvesinde yer yerinden oynadı

image

Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin (EGD) Kartepe Zirvesinde Nişasta Üreticileri Derneği (NÜD) basın sohbet toplantısı yapıldı. Toplantıda gıda ile ilgili halk sağlığı ve yaşam kalitesinin konuşulduğu verimli ve doyurucu bir çok konu ele alındı.

Soru cevap kısmında Gazeteci  Fikri Türkel’in sürekli yer değiştirerek toplantıya aksiyon katması dikkat çekti.

Fikri Türkel’in son oturduğu sandalyenin özgül ağırlığına dayanamayarak kırılması üzerine toplantı planlan süreden önce sona erdi. Bunun üzerine EGD Başkanı Celal Toprak yaptığı açıklamada: “Derneğimizin ‘yumuşak gücü’ Fikri Türkel gerek yurt için de gerekse yurt dışında bizi bir çok konuda hakkıyla temsil etmiştir ve etmeye devam ediyor. Bu son yumuşak güç gösterisinde bir kere daha yüzümü ağartmıştır.” dedi.

(Bu Zaytung haberi ismi geçenlerin hoşgörüsüne sığınılarak hazırlanmıştır.)

DEVAMINI OKU
EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish