Arşivler

Hayat devam ediyor...

Son yazımızı 27 Ocak 2019 günü yazmışız. O günden sonra iki hafta kadar sessiz kalmamızın sebebini sizlerle kısaca paylaşmak istiyorum. Çünkü sizler bunu hakediyorsunuz. Sizler ki beni sessiz kaldığım bu dönemde de hiç yalnız bırakmadınız. Çeşitli yollardan bana ulaşarak ne olduğunu, neden yazmadığımı sordunuz. Hepinize teşekkür ediyorum.

Kısaca söylemek istiyorum. Gerek burada gerekse de başka mecralarda yazdığım konuların hassasiyetinden dolayı çeşitli seviyelerde ve değişik dozlarda olumlu ve olumsuz geri dönüşler alıyorum. Bunların bazıları motivasyonumu artırırken bazıları da takdir edersiniz ki düşürüyor. Tüm bunlara sitelerinizin uğradığı siber saldırıları ekleyin. Ayrıca aynı zamanlarda iş ve özel hayatınızdaki problemleri de eklediğinizde “… böyle hayatın ızdırabını” noktasına geliyorsunuz.

Tüm bu zamanlar gelir geçer. Bu can bu bedende olduğu sürece yazmaya devam.

2 comments to Hayat devam ediyor…

 • Hasan

  Musa Bey tekrardan hoş geldiniz.
  Birkaç hafta boyunca son telekom yazılarınızı görmeyince içkillendim. Acaba yazılarınız mahkeme kararıyla filan engellendi mi diye düşündüm. Gördüğüm kadarıyla yazılarınız tamamen objektif ve olanları yazıyorsunuz. Yorumcular da oldukça nezaket sahibi ve kişisel düşüncelerini uygun bir üslupla yazıyorlar.

  Tüm bunlardan kim neden rahatsız oluyor ?
  Telekom ile ilgili yazmaya devam edecek misiniz ?(Özellikle c level yönetici değişikliği konusunda durum nedir ?)
  Yazılarınızla ilgili size dava açan oluyor mu ?
  Yazı yazarken kendinizi baskı altında ve kısıtlanmış hissediyormusunuz ? En azından yorum yazarken bizler hissediyoruz. Sakın yanlış anlamayın.durum sizden kaynaklanmıyor.

  Kısaca söylesek tesiri yok, sussak gönül razı değil.

 • Musa Savaş

  Hasan’a cevap: İlginiz için teşekkür ederim Hasan bey. Tüm sorularınızı yarın cevaplayabileceğim.

Bir Cevap Yazın