Müsteşar için geri sayım… @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @Avea @tcudhb @btkbasin

1 Kasım 2015 genel seçimlerinden sonra Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı görevine rekortmen bakan olarak anılan Binali Yıldırım yeniden getirilmişti. Parlamenter sistem içindeki diğer prosedürler tamamlandıktan sonra sıra geldi Bakanlık Müsteşarı kimin olacağına. Şu an için bu görev Özkan Poyraz tarafından vekaleten yürütülüyor.

Kulislerde Binali Yıldırım’ın Özkan Poyraz’la mı devam edeceği yoksa yeni bir müsteşar mı atayacağı konusunda yoğun tartışmalar yaşanıyor. Gerçi bu tartışmalar Binali Yıldırım görevi devraldığı günden beri yapılıyor. Fakat artık sona gelindi. Bu hafta bitmeden yeni müsteşarın açıklanacağı konusunda herkes görüş birliği içinde.

Konuşulan tüm isimler gerekçeleri ile bizde saklı. İsimleri yıpratmamak adına herhangi bir açıklama yapmayacağız. Fakat emin olun müsteşarın kim olduğunu sizler yine ilk olarak buradan öğreneceksiniz.

“Müsteşar için geri sayım… @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @Avea @tcudhb @btkbasin” üzerine 2 yorum

  1. Türk Telekom’da bazı değişiklikler olacak. Bu kesin. Fakat bu değişikliklerin nasıl olacağı ve kimleri etkileyeceği henüz belli değil. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı atandıktan sonra Türk Telekom’daki değişiklikleri görmeye başlayacağız.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: