Netaş’ın satışına onay çıktı @UDHB @NetasTR @btkbasin

Netaş’ın satışına Rekabet Kurumu’ndan onay çıktı. 🙂 Sitemizi takip edenler zaten biliyor fakat bilmeyenler için söylüyorum: Ben demiştim. 😉 Delil isteyenler için 25 Aralık 2016 tarihinde yazdığım bu yazıyı gösteriyorum.

Unutmadan…

Çeşitli sitelerde Netaş ile ilgili rüyalarımla dalga geçenler; 7 Ağustos 2016 tarihinde yazdığım bu yazı da sizin için. 😉 Yazıyı okurken “üç kurs terapistleri” kelimelerinin yerine “spekülatörlerin trenine binenler” kelimelerini koyarak okuyun. Olur mu? 🙂

Not: Yukarıda yer alan bilgiler Musa Savaş tarafından gazetecilik saiki ile genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler Musa Savaş’ın kişisel gözlem ve görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, sizlerin alım-satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Yukarıda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan Musa Savaş sorumlu tutulamaz. Ayrıca yazının altına yapılacak yorumlar yazanı bağlar, Musa Savaş sorumlu tutulamaz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Sony’nin ağır ama emin adımları
Netaş’ın satışında son gelişmeler… (23 Eylül 2016) @UDHB @NetasTR @btkbasin
4 Comments
 • Musa Savaş
  Oca 5,2017 at 18:34

  Ahmet’e cevap: Yarın (6 Ocak 2017, Cuma) akşamı Netaş ile ilgili yazacağım. Sorularınızın bir kısmına umarım cevap verebilirim.

 • ahmet
  Oca 5,2017 at 17:39

  peki çağrı olmadan satış yapılma ihtimali varmı?yoksa şu an ki şartlarda zorunlu olarak çağrı yapılmak zorunda mı?eğer çağrı olursa fiyat ne olur.tşekkürler.

 • Musa Savaş
  Oca 2,2017 at 14:22

  Ahmet’e cevap: Birileri çağrı yapılmasını bekliyor olabilir mi?

 • Ahmet
  Ara 30,2016 at 23:38

  Sayin musa bey tum bu gelismeler neden hisseye yansimiyor.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: