Netaş’ın ZTE’ye satışında son durum (11 Haziran 2017) @UDHB @NetasTR @btkbasin

Bu konuyla ilgili son yazımızda şöyle demiştik: “Uzatmadan söyleyeyim. Bu beşinci haftanın sonu ve altıncı haftanın başı Netaş ve ZTE için çok önemli. Neden mi? ZTE’nin CEO’su yani bir numarası 9 Haziran 2017 tarihinde Türkiye’ye geliyor. Gerek ZTE, gerekse de Netaş cephesinde, gelen CEO’nun ülkemizde karar vericiler nezdinde en üst düzey görüşmeler yapabilmesi için hummalı bir telefon ve ön görüşme trafiği var. Diğer bir deyişle en üst düzey randevular alınmaya çalışılıyor. Sonrası mı? Hep beraber takipte olacağız.”

8 Haziran 2017 Perşembe akşamı iftardan sonra aldığım habere göre ülkemizin gündem yoğunluğundan dolayı hedeflenen randevular alınamadığı için ZTE CEO’sunun gelişi ileri bir tarihe ertelendi. O akşam yazmamamın sebebi ise haberi doğrulatma isteğimdi. Yeni tarihi ise öğrenme çalışmalarım sürüyor.

Takip etmeye devam edeceğiz. 🙂

Not: Yukarıda yer alan bilgiler Musa Savaş tarafından gazetecilik saiki ile genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler Musa Savaş’ın kişisel gözlem ve görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, sizlerin alım-satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Yukarıda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan Musa Savaş sorumlu tutulamaz. Ayrıca yazının altına yapılacak yorumlar yazanı bağlar, Musa Savaş sorumlu tutulamaz.

“Netaş’ın ZTE’ye satışında son durum (11 Haziran 2017) @UDHB @NetasTR @btkbasin” üzerine 4 yorum

  1. Musa Bey Merhaba;
    Türk Telekom ile de bir hayli yazı paylaşmıştınız. Yaklaşık 5 aydır herhangi bir yazınızı okuyamıyoruz. Yazmayı bıraktınız mı ? Yoksa TT ile ilgili de yazılar gelecek mi ?

  2. Sayın musa bey zte ceosu yarın ki cumhurbaskanının hitap edecegi ceolar toplantısında olacakmı?

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: