Netaş’ın ZTE’ye satışında son durum (30 Temmuz 2017) @UDHB @NetasTR @btkbasin

27 Temmuz 2017 Perşembe günü biz gazetecilere bir davet geldi. Davetin içeriği özetle; 1 Ağustos 2017 Salı günü Netaş’ın bir basın toplantısı düzenleyeceğiydi. Toplantının konusu gelen davette yazan en özet haliyle; “Türkiye’nin teknoloji tarihine yakından tanıklık eden Netaş ile ilgili gelişmeleri ve gelecek planlarını düzenleyeceğimiz bir basın toplantısıyla sizlerle paylaşmak istiyoruz.” şeklindeydi.

Bir gün sonra ise bizleri telefon ile arayarak basın toplantısının 2 Ağustos 2017 Çarşamba gününe ertelendiği söylendi. Basın toplantısının ertelenme sebebini tabii ki bilmiyoruz. 🙂 Sadece kendi bilgi birikimimle bazı yorumlarda bulunabilirim. Benim aklıma gelen çeşitli yorumlar içinde en baskın olanı; “Bu basın toplantısı öncesinde Ankara’da yapılması gereken bazı nezaket ziyaretlerinin Salı gününe sarkması” şeklinde.

Sonuç olarak; Netaş ile ilgilenen herkes gibi biz de Çarşamba gününü iple çekiyoruz. 🙂 Fakat benim ki tamamen gazetecilik saikiyledir.

Not: Yukarıda yer alan bilgiler Musa Savaş tarafından gazetecilik saiki ile genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler Musa Savaş’ın kişisel gözlem ve görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, sizlerin alım-satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Yukarıda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan Musa Savaş sorumlu tutulamaz. Ayrıca yazının altına yapılacak yorumlar yazanı bağlar, Musa Savaş sorumlu tutulamaz.

“Netaş’ın ZTE’ye satışında son durum (30 Temmuz 2017) @UDHB @NetasTR @btkbasin” üzerine bir yorum

  1. selam musa bey.netas hakkında yeni bilgiler varmı.birde netas hissesindeki baskının sebebi nedir.dunya teknoloji devlerinden birisi ortak oluyor.ama hisse yerinden kımıldamıyor.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: