Netaş’ın ZTE’ye satışıyla ilgili imzalar ne zaman atılacak? (29 Ocak 2017) @UDHB @NetasTR @btkbasin

ZTE’nin Netaş hisselerini almasıyla ilgili son imzaların bu hafta (30 Ocak – 5 Şubat 2017) atılacağını yazmıştık. Fakat edindiğim son bilgilere göre bu imza töreni biraz gecikecek. Rüyamda görmedim. 🙂

Sebep olarak; siz diyin Çin’deki yılbaşı tatili bekleniyor, bir başkası desin hâlâ SPK’dan gelmeyen sözleşme onayı bekleniyor veya bambaşka biri desinki Çin Rekabet Kurumu’nun onayı bekleniyor… vs. vs.

Neyse… İçiniz rahat olsun. Bendeki son bilgi 13 – 19 Şubat 2017 haftası.

Benden duymuş olmayın… 😉

Not: Yukarıda yer alan bilgiler Musa Savaş tarafından gazetecilik saiki ile genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler Musa Savaş’ın kişisel gözlem ve görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, sizlerin alım-satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Yukarıda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan Musa Savaş sorumlu tutulamaz. Ayrıca yazının altına yapılacak yorumlar yazanı bağlar, Musa Savaş sorumlu tutulamaz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Sony’nin ağır ama emin adımları
105 milyon dolarlık vole
6 Comments
 • ahmet
  Mar 4,2017 at 16:47

  selamlar Musa Bey nasılsın.Son zamanlarda netas hakkında birseyler yazmadınız.netas’ta son durum nedir.Cuma gunu yasananlardan sonra zte ile satıs iptal edilip aselsan alacagı soylentisi var.sizin artık bilgilendirmeniz yasak ise hic degilse mail adresime mail atıp bilgilendirsenizde sizide rahatsız etmeyelim.

 • Osman
  Şub 21,2017 at 11:05

  Musa Bey merhaba
  İmzaların atılması ile ilgili bir gelişme oldu mu? En son 19 Şubat 2017 de tamamlanacağını yazmıştınız? Bir aksilik mi oldu ? Bilginiz varsa bizi de aydınlatırsanız memnun olurum

 • Özgür
  Şub 18,2017 at 10:13

  Musa Bey Umarım iyisinizdir.Bayadır yazmıyorsunuz.Sağlıcakl kalın.

 • ahmet
  Şub 18,2017 at 08:05

  sanırım takvim yien uzadı.

 • selda
  Şub 13,2017 at 18:22

  Musa bey bu hafta işlem tamam mı..

 • ahmet
  Şub 10,2017 at 20:27

  Selamlar Musa bey takvimde bir degisiklik var mı?

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: