Arşivler

Netaş'ın ZTE'ye satışıyla ilgili imzalar ne zaman atılacak? (29 Ocak 2017) @UDHB @NetasTR @btkbasin

ZTE’nin Netaş hisselerini almasıyla ilgili son imzaların bu hafta (30 Ocak – 5 Şubat 2017) atılacağını yazmıştık. Fakat edindiğim son bilgilere göre bu imza töreni biraz gecikecek. Rüyamda görmedim. 🙂

Sebep olarak; siz diyin Çin’deki yılbaşı tatili bekleniyor, bir başkası desin hâlâ SPK’dan gelmeyen sözleşme onayı bekleniyor veya bambaşka biri desinki Çin Rekabet Kurumu’nun onayı bekleniyor… vs. vs.

Neyse… İçiniz rahat olsun. Bendeki son bilgi 13 – 19 Şubat 2017 haftası.

Benden duymuş olmayın… 😉

Not: Yukarıda yer alan bilgiler Musa Savaş tarafından gazetecilik saiki ile genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler Musa Savaş’ın kişisel gözlem ve görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, sizlerin alım-satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Yukarıda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan Musa Savaş sorumlu tutulamaz. Ayrıca yazının altına yapılacak yorumlar yazanı bağlar, Musa Savaş sorumlu tutulamaz.

6 comments to Netaş’ın ZTE’ye satışıyla ilgili imzalar ne zaman atılacak? (29 Ocak 2017) @UDHB @NetasTR @btkbasin

 • ahmet

  Selamlar Musa bey takvimde bir degisiklik var mı?

 • selda

  Musa bey bu hafta işlem tamam mı..

 • ahmet

  sanırım takvim yien uzadı.

 • Özgür

  Musa Bey Umarım iyisinizdir.Bayadır yazmıyorsunuz.Sağlıcakl kalın.

 • Osman

  Musa Bey merhaba
  İmzaların atılması ile ilgili bir gelişme oldu mu? En son 19 Şubat 2017 de tamamlanacağını yazmıştınız? Bir aksilik mi oldu ? Bilginiz varsa bizi de aydınlatırsanız memnun olurum

 • ahmet

  selamlar Musa Bey nasılsın.Son zamanlarda netas hakkında birseyler yazmadınız.netas’ta son durum nedir.Cuma gunu yasananlardan sonra zte ile satıs iptal edilip aselsan alacagı soylentisi var.sizin artık bilgilendirmeniz yasak ise hic degilse mail adresime mail atıp bilgilendirsenizde sizide rahatsız etmeyelim.

Bir Cevap Yazın