Paul Doany ne dedi?

Türk Telekom geçen hafta (6 Aralık 2017, Çarşamba) bir basın toplantısı yapmıştı. Bu basın toplantısı yaptığı diğer toplantılardan farklıydı ve çok ses getirdi. Çünkü, Paul Doany yaklaşık 15 ay önce (26 Eylül 2016) ikinci kez Genel Müdürlük koltuğuna oturduğundan beri ilk kez bire bir medya mensuplarının karşısına çıkmıştı.

Nelerden bahsettiğini geçen haftaki yazımda sizlerle paylaşmıştım. Hatta Paul Doany’nin sunumunu bile… 🙂 Geçen bir hafta içinde sizler Paul Doany’nin neler dediğini gerek çeşitli ortamlarda bire bir, gerekse de çeşitli iletişim yolları ile bana defalarca sordunuz. Bende sizlerin bu isteğine toptan cevap vermek istedim.

Buyrun… Paul Doany’nin basın toplantısında yaptığı konuşmanın tamamını sizinle paylaşıyorum. İyi seyirler. 😉

“Paul Doany ne dedi?” üzerine 2 yorum

  1. Musa bey, paul doany nın ne dediğinden ziyade daha önemli olan türk telekomun son durumu değil midir? Geldigi nokta degil midir? Bu sirketin bu duruma gelmesinde hiç mi payi yok…neden bir tür sözcülüğe soyunuyorsunuz da araştırmacı olduğunuz gazeteciliginizi icra etmiyorsunuz ? Yazık…

  2. Kerime’e cevap: Kerim bey, “Türk Telekom’un son durumu” diyerek tam olarak neyi kastettiğinizi söyleyerek bana yardımcı olursanız sevinirim. Türk Telekom ile ilgili son yazdıklarım tamamen ekonomi penceresinden bir bakıştır. Bu pencereden baktığınızda bir şirketin temel başarı parametreleri ciro ve kardaki artışlardır. Yazdıklarıma bir de bu açıdan bakın lütfen. Saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: