Türk Telekom çalışanlarına yeni yıl hediyem… :)

Sevgili Türk Telekom çalışanlarının yeni yılını kutlarım. CEO Rami Aslan tarafından dün akşam üstü sınırlı sayıda yöneticiye gönderilen yeni yapılanma bilgilendirme mektubunu aşağıda hepinizin bilgisi ve ilgisine sunarım. 😉 Tarihe not düşmek lazım değil mi?

rami-aslan-mektup-1rami-aslan-mektup-2rami-aslan-mektup-3

“Türk Telekom çalışanlarına yeni yıl hediyem… :)” üzerine 15 yorum

 1. Gören var, görmeyen var. Anlayan var, anlamayan var. Her şeyin bir yolu, yordamı var. Kayıtlarda bulunsun. 🙂

 2. Eyvallah abi senin öngörülerin bence çok iyi analizlerin iyi guveniyoruz sana 🙂 sonraki adımda director ve bölge Müdürlükleri etkilenir mi acaba ne diyorsun. ?

 3. Tabii ki… Direktör ve Bölge Müdürlükleri etkilenecek. Bu konularla ilgili elimdeki bilgileri doğrulatınca sizlerle paylaşacağım. Sanıyorum 5 Ocak 2015 Pazartesi gününe kadar doğrulatmış olurum.

 4. Bugüne kadar olmamış olması, olmayacağı anlamına gelmez. Ne dediysek o.

 5. Dedikleriniz isabetli bilgi olarak çıkıyor, fakat diğer tarafta yönetim yapılanma tamamlandı diye resmi açıklama yapıyor.
  Rica etsem sizde Çalışanlara açıklanmayan bilgi varsa ne zaman ve ne olacağına ilişkin ipucu verebilirmisiniz ?
  birde Genel Müdürlüğün istanbula taşınma işi olacakmı?
  Teşekkürler

 6. Elimdeki bilgileri bir kaç kaynaktan doğrulatmadan yayınlamıyorum. Bugüne kadar yazdıklarıma kurumsal olarak herhangi bir yalanlama veya eksik bilgi güncellemesi gelmemesi de bu yüzdendir. Doğrulatmalarımda bir gecikme olmazsa önümüzdeki hafta sorularınızın cevaplarını sitemizde bulacaksınız.

 7. Bölge müdürleri direktörler demiştik, p.tesi demiştiniz ssizde sayin üstadım.??

 8. Evet. Haklısınız Pazartesi demiştim. Fakat doğrulatacağım kaynaklarımla Cumartesi günü buluşamadık. Son dakikada bir aksilik olmazsa bugün öğleden sonra buluşacağım. Doğrulattıklarımı umarım bugün akşama sizlerle paylaşabilirim.

 9. Sizin kutu şemanız gerçekleşmiş ve Direktör, grup müd. bazında ataması olan kişilere bildirim yapılmış. Resmi duyuru 1-2 gün içinde yapılacakmış.
  Bölge çalışması bu iş bittikten sonra olacakmış.
  Sizin bir yorumunuz resmi açıklamadan önce olacak mı??
  Teşekkürler

 10. Hayırlı olur inşallah. Bazı şeyleri paylaşmayı düşünüyorum ama önce doğrulatmam lazım. Doğrulattığım an sizlerle paylaşacağım.

 11. Telekom da saha yapılanması olmadı olacakmi? Bölge mudurleri değişiyor mu? Yoksa farklı bir yapılanma mi olacak? Bu sorular 1 senedir size soruluyor ama cevap alamadık.. Belli ki sizde alamadiniz!!

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: