Arşivler

Türk Telekom International'e yeni CEO... @UDHB @btkbasin @Turk_Telekom @VodafoneTR @Turkcell

turk-telekom_logoTürk Telekom’da kritik haftaya girildi. Şayet tarihte yeni bir değişiklik olmazsa 18 Kasım 2016 Cuma günü Türk Telekom’un bu yılki en önemli kararlarının alınacağı Yönetim Kurulu toplantısı yapılacak. Gerek Türk Telekom çalışanları, gerekse de sektör, tabir-i caizse bu toplantıya kilitlenmiş durumda. Aslında toplantıdan çıkacak sonuçlar genel hatları itibariyle herkes tarafından tahmin ediliyor. Fakat malumun ilan edilecek olması yine de ilgili herkesi heyecanlandırıyor.

Diğer yandan geçtiğimiz hafta Türk Telekom International tarafında bir değişiklik oldu. Türk Telekom’da Paul Doany’li ikinci dönemde Genel Müdür Yardımcılarından birisi olması beklenen Mehmet Candan Toros (M.C.T.) Türk Telekom International’e vekaleten CEO olarak atandı. Yılbaşından sonra asaleten atanması beklenen Mehmet Candan Toros’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Not: Geçen hafta içinde olan bu değişikliği neden zamanında yazmadım diye sorabilirsiniz. Cevap vereyim. Bu haberi atlamadım. Sizlerin yazmasını bekledim. 🙂 Olmuyor arkadaşlar… Olmuyor. Form düşüklüğü görüyorum sizlerde. 😉 Hadi bakalım. Herkes klavye başına. Her şeyi benden beklemeyin canım… 🙂

11 comments to Türk Telekom International’e yeni CEO… @UDHB @btkbasin @Turk_Telekom @VodafoneTR @Turkcell

 • Ahmetli

  merhaba
  malum kişi ü.ö mu?
  açıklanmayan galiba sadece Satış kaldı
  cuma günü de satis açıklanacak mi?
  Aralık ayında yapılacak yk’ya kadar herhangi bir durum yok gibi söylentiler var

 • Murat Vardar

  Musa Bey kocaman bir hiç yazmışsınız!!! Hiç bir şey bilmşyorsunuz… bugüne kadar da bilemediniz.. ha neden telekomla ilgili birşey yazma gereği duyuyorsunuz onu da anlamıyorum.

 • Musa Savaş

  Murat’a cevap: Bildiklerinizi sitemizde doğrulatamadığınız için ne diyeceğimi bilemiyorum. Ben bir şey bildiğimi iddia etmiyorum. Öğrendiklerimi ve doğrulattıklarımı sizlerle paylaşıyorum. Öğrendiklerimin ne kadarının gerçekleştiğinin çetelesini de tutmuyorum. Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla siz benimle ilgili bir çetele tutuyorsunuz. Eksiksiz tuttuğunuza tüm kalbimle inanıyorum fakat çetele sonuçlarını ne kadar tarafsız yorumladığınızı sizin vicdanınıza bırakıyorum. Diğer yandan, siz bildiklerinizi paylaşmak istediniz de ben mi engel oldum? Buyrun yazın, burada veya başka bir yerde. Bir eczacıya neden ilaç sattığını sorar mısınız?

 • Emrah

  Abi gerçekten içerik boş olmuş. Ben de tarih verince yazıyı bekledim, okuyunca aldatılmış gibi hissettim. No offense!

 • Kemal taşçı

  Musa bey, bende bu yazınız için eleştiride bulunacağım. Çok zayıf ve beklentinin çok çok altında, hiçbir bilgi içermeyen bir paylaşım olmuş.
  Beklentileri karşılamanız dileğiyle .

 • ahmet

  Bu arada TT’nin halen Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı da FETÖ’den göz altına alınmıştı. Bu konuda bir değişklik düşünülüyor mu acaba?

 • Ahmed

  Telekom da şok atamalar!! Yazısını cuma günü okurmuyuz? Acep 🙂

 • Savaş Kural

  Yorum bile almadığınıza göre popülarite yeraltında…

 • Ali

  Musa Bey, Telekomda bu yilki en onemli kararlarin alinacagi Cuma gunku toplanti diye belirtmissiniz. Dogrudur, ancak atamasinin yapildigi 2 ay oncesinden bugune kadar Paul Bey’in bitmek bilmeyen Organizasyon surecinden hareketle belirttiginiz Cuma gunu, insallah cikmaz ayin son Cuma’si olmaz diyelim Basarisizliklarin da bir bedeli olmali degil mi?
  Onumuzdeki surec ile ilgili olarak daha somut analizlerinizi bekliyoruz. Tesekkurler

 • Murat Vardar

  Madem artık haberleri biz yazacağız; 18 Kasım YK iptal…

 • Ahmed

  Yk iptal acep neden?

Bir Cevap Yazın