Türk Telekom International’e yeni CEO… @UDHB @btkbasin @Turk_Telekom @VodafoneTR @Turkcell

Türk Telekom’da kritik haftaya girildi. Şayet tarihte yeni bir değişiklik olmazsa 18 Kasım 2016 Cuma günü Türk Telekom’un bu yılki en önemli kararlarının alınacağı Yönetim Kurulu toplantısı yapılacak. Gerek Türk Telekom çalışanları, gerekse de sektör, tabir-i caizse bu toplantıya kilitlenmiş durumda. Aslında toplantıdan çıkacak sonuçlar genel hatları itibariyle herkes tarafından tahmin ediliyor. Fakat malumun ilan edilecek olması yine de ilgili herkesi heyecanlandırıyor.

Diğer yandan geçtiğimiz hafta Türk Telekom International tarafında bir değişiklik oldu. Türk Telekom’da Paul Doany’li ikinci dönemde Genel Müdür Yardımcılarından birisi olması beklenen Mehmet Candan Toros (M.C.T.) Türk Telekom International’e vekaleten CEO olarak atandı. Yılbaşından sonra asaleten atanması beklenen Mehmet Candan Toros’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Not: Geçen hafta içinde olan bu değişikliği neden zamanında yazmadım diye sorabilirsiniz. Cevap vereyim. Bu haberi atlamadım. Sizlerin yazmasını bekledim. 🙂 Olmuyor arkadaşlar… Olmuyor. Form düşüklüğü görüyorum sizlerde. 😉 Hadi bakalım. Herkes klavye başına. Her şeyi benden beklemeyin canım… 🙂

Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Türk Telekom için sorulara cevaplar…
4G ihalesi ertelendi… @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @Avea
11 Comments
 • Ahmed
  Kas 17,2016 at 17:41

  Yk iptal acep neden?

 • Murat Vardar
  Kas 17,2016 at 09:41

  Madem artık haberleri biz yazacağız; 18 Kasım YK iptal…

 • Ali
  Kas 16,2016 at 23:45

  Musa Bey, Telekomda bu yilki en onemli kararlarin alinacagi Cuma gunku toplanti diye belirtmissiniz. Dogrudur, ancak atamasinin yapildigi 2 ay oncesinden bugune kadar Paul Bey’in bitmek bilmeyen Organizasyon surecinden hareketle belirttiginiz Cuma gunu, insallah cikmaz ayin son Cuma’si olmaz diyelim Basarisizliklarin da bir bedeli olmali degil mi?
  Onumuzdeki surec ile ilgili olarak daha somut analizlerinizi bekliyoruz. Tesekkurler

 • Savaş Kural
  Kas 15,2016 at 22:48

  Yorum bile almadığınıza göre popülarite yeraltında…

 • Ahmed
  Kas 15,2016 at 17:29

  Telekom da şok atamalar!! Yazısını cuma günü okurmuyuz? Acep 🙂

 • ahmet
  Kas 15,2016 at 15:43

  Bu arada TT’nin halen Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı da FETÖ’den göz altına alınmıştı. Bu konuda bir değişklik düşünülüyor mu acaba?

 • Kemal taşçı
  Kas 15,2016 at 12:30

  Musa bey, bende bu yazınız için eleştiride bulunacağım. Çok zayıf ve beklentinin çok çok altında, hiçbir bilgi içermeyen bir paylaşım olmuş.
  Beklentileri karşılamanız dileğiyle .

 • Emrah
  Kas 15,2016 at 03:11

  Abi gerçekten içerik boş olmuş. Ben de tarih verince yazıyı bekledim, okuyunca aldatılmış gibi hissettim. No offense!

 • Musa Savaş
  Kas 15,2016 at 01:03

  Murat’a cevap: Bildiklerinizi sitemizde doğrulatamadığınız için ne diyeceğimi bilemiyorum. Ben bir şey bildiğimi iddia etmiyorum. Öğrendiklerimi ve doğrulattıklarımı sizlerle paylaşıyorum. Öğrendiklerimin ne kadarının gerçekleştiğinin çetelesini de tutmuyorum. Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla siz benimle ilgili bir çetele tutuyorsunuz. Eksiksiz tuttuğunuza tüm kalbimle inanıyorum fakat çetele sonuçlarını ne kadar tarafsız yorumladığınızı sizin vicdanınıza bırakıyorum. Diğer yandan, siz bildiklerinizi paylaşmak istediniz de ben mi engel oldum? Buyrun yazın, burada veya başka bir yerde. Bir eczacıya neden ilaç sattığını sorar mısınız?

 • Murat Vardar
  Kas 15,2016 at 00:07

  Musa Bey kocaman bir hiç yazmışsınız!!! Hiç bir şey bilmşyorsunuz… bugüne kadar da bilemediniz.. ha neden telekomla ilgili birşey yazma gereği duyuyorsunuz onu da anlamıyorum.

 • Ahmetli
  Kas 15,2016 at 00:04

  merhaba
  malum kişi ü.ö mu?
  açıklanmayan galiba sadece Satış kaldı
  cuma günü de satis açıklanacak mi?
  Aralık ayında yapılacak yk’ya kadar herhangi bir durum yok gibi söylentiler var

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: