Türk Telekom’da ilk atamalar yapıldı @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

Türk Telekom’da beklenen ilk atamalar yapıldı. Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı olarak Cengiz Doğan (C.D.), İnsan Kaynakları ve Regülasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak Şükrü Kutlu (Ş.K.) atandı.

İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Bahattin Aydın görevinden ayrıldı. Regülasyon Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ramazan Demir Özel Projelerden Sorumlu CEO Danışmanı olarak atandı.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Türk Telekom’da atamaların açıklanması neden gecikti? (23 Ekim 2016) @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin
Ve… EHABS iptal edildi! @tcudhb @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @Avea @KocSistem @nscomtr @ProlineBilisim @ComProBilisim @GantekTeknoloji
5 Comments
 • Musa Savaş
  Eki 6,2016 at 23:25

  Haluk’a cevap: H.B’nin açılımını hatırlayamadım. Açılımını bana [email protected] adresimden gönderebilir misiniz? Bu dediğiniz sakın H.D. olmasın? Yanlış yazmış olabilir misiniz?

 • Musa Savaş
  Eki 6,2016 at 23:22

  Siyami’ye cevap: Bu konularda önümüzdeki hafta yazabileceğim. Fakat genel olarak kısaca şunu söyleyebilirim: İhtiyaçtan fazla çalışan olduğu saptanan her yere dokunulacak.

 • Haluk
  Eki 6,2016 at 20:24

  Türk Telekom ve Türkiye için hayırlı olsun. Bugün gelen bilgiye göre H.B atılmış. Doğrulu net değil. Sizin bilginiz var mı Musa bey ?

 • Siyami
  Eki 6,2016 at 19:57

  Musa Bey;Grup müdürlüğü ve direktörlük seviyesindeki personellerde azalış olacağını yazmıştınız.Diğer personellerde de azaltıma gidilecek mi ? 35 000 kişilik kadro korunacak mı ?

  Şükrü Kutlu ile TT’yi nasıl bir organizasyon yapısı bekliyor ? ŞK’yı siz uzun zamandır tanıyorsunuz.Mevcut tecrübelerinizle yorumunuz ne olur ?

 • Ahmed
  Eki 6,2016 at 12:11

  Hayırlı olur inşaallah, bakalım diger yönetici kademelerinde ne zaman ve ne gibi değişiklikler olacak… takibe devam musa bey.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: