Türk Telekom’da Paul Doany’li ilk Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

Türk Telekom’da Paul Doany’nin ikinci döneminin ilk Yönetim Kurulu toplantısın dün (3 Ekim 2016) yapıldı. Sabah 10:00’da yapılması planlanan Yönetim Kurulu toplantısı öğleden sonra saat 13:00’de başladı ve 17:30’a kadar devam etti. Yönetim Kurulu üyelerinin bir kısmı 17:30’da ayrıldı. Sonrasında ise geç saatlere kadar bazı küçük özel toplantılar yapıldı.

Dün sabah toplantıyı duyuran yazımızda bazı atamaların yapılacağı bilgisini edindiğimizi yazmıştık. Maalesef atamalarla ilgili bir karar alınmadığını öğrendik. Yine benim söylediğim ilk ihtimale dönmüş olduk. Görünen o ki Paul Doany tüm birifingleri aldıktan sonra harekete geçecek. Toplantıda Türk Telekom’un işleyişini sağlayan bazı iç dinamiklerin ele alındığı bilgisine ulaştık.

Takip etmeye devam ediyorum.

“Türk Telekom’da Paul Doany’li ilk Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin” üzerine 17 yorum

 1. Salim Onbaşı’ya cevap: Olabilir. 🙂 Bu da bizim mesleğin cilvesi. Her şey olduğu kadar, olmadığı kader. 😉

 2. Ve beklenen haber geliyor… Musa Savaş yine yanıldı… Türk Telekom haber kaynakların çoook zayıf… ŞK ve CD atamaları yapıldı…

 3. Murat Besli’ye cevap: Şu an itibariyle bende böyle bir atama bilgisi yok. İnan bana haklı çıkmanı istiyorum. 🙂

 4. Bayilerin durumlarındaki kötü gidişatında tartışıldığı bilgisi varmı?

 5. ŞK İnsan Kaynaklarına mı yok satış birimine mi?
  ayrıca satış organizasyonundaki yapılanma nasıl olacak?

 6. Dün akşam yönetim kurulu olduğu saatlerde saat 17.15 te Gayrettepe binasında ş.k yı gördüm, o da mı toplantıya katıldı acaba? Ayrıca c.d ataması yapılmadan Ekibi için çalışmalara başlamış, bu da kesin bilgi.

 7. C d nin teknolojiye geldiği belli ama ş.k nın şu an hangi gmy lerin başına geçeceği belli değil sanırım. Tahmininiz var mı bu konuda. Önceki gibi tesis, İk, regülasyon ve + olark satınalmayı da kapsar mı?

 8. Musa Bey hakkındaki olumsuz yorumlara gerçekten şaşırıyorum.İnsanlar değişken durumlar nedeniyle elbette yanılabilir.Fakat Musa Bey,bilinçli olarak yanlış haber yapacak bir şahıs değildir.İyi niyetlidir.İyi habercidir.

 9. Şükran’a cevap: Tüm problemler konuşulurken bu konudan da bahsedilmiş ama detaylı konuşulmamış bilgisi var bende.

 10. Saffet’e cevap: O konuda ben de bilgi kirliliği var. Netleştirmeye çalışıyorum.

 11. Başak’a cevap: Teşekkür ederim paylaştığınız bilgi için.

 12. Başak’a cevap: O konuda ben de bilgi kirliliği var. Netleştirmeye çalışıyorum.

 13. Siyami’ye cevap: Teşekkür ederim Siyami bey. Allah beni yanlış haber yapmaktan ve samimiyetimi kaybetmekten korusun.

 14. Siyami’ye Cevap… Ben bu sitedeki Türk Telekom haberlerine baktım… Genel Müdür adayları diye bir haber yazdı Musa Bey; halbuki haber gününden haftalar önce Paul’ün GM olacağı belliydi, boşu boşuna şirkette infaal oluşturdu… Şimdi GMY lerle ilgili yazdıklarıda tamamen dedikodu kaynaklı… Eğer gerçekten içeriden bilgi alsa Musa bey somut bilgiler paylaşırdı… Hakbuki GMY atamaları da gerçekleştirildi…

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: