Türk Telekom’da Paul Doany’nin ikinci dönemi başladı (3 Ekim 2016) @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

Türk Telekom’da Paul Doany’nin ikinci dönemi başladı (3 Ekim 2016) @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

3 Ekim 2016 16 Yazar: Musa Savaş

Dün akşam saatlerinde Türk Telekom ile ilgili tarafıma bazı bilgiler ulaştı. Doğrulatmak zaman aldı. Doğrulatabildiklerimi paylaşıyorum.

Türk Telekom’un İstanbul binasında bugün (3 Ekim 2016) saat 10:00’da Yönetim Kurulu toplantısı yapılacak. Toplantının gündemi Genel Müdür Yardımcılarının atanması ve yeniden yapılanma. Atamaların topluca mı yoksa zamana yayılarak mı yapılacağı sorusunun cevabını henüz netleştiremedim. Toplantıdan sonra cevabımızı alacağız. Öğrenebildiğim kadarıyla yarın en az iki kişinin ataması var. Bunlar C.D. ve Ş.K. Beni şaşırtan ise bu zamana kadar bana gelen bilgilerde benim bildiğim bazı gerekçeler yüzünden Ş.K’nın şansını kaybettiği yönündeydi. Benim için sürpriz oldu. Diğer yandan C.D. ise tekrardan Türk Telekom’a dönmüş olacak.

Daha önce yazdığım yazılardaki öngörüm, Paul Doany’nin bu atama ve yeniden yapılanma konularını, almakta olduğu birifinglerden sonra yapacağı şeklindeydi. Bunun içinde en az iki hafta, belki üç hafta demiştim. Bir hafta erken başlıyor her şey anlaşılan. Ne diyelim? Tüm Türk Telekom ailesine ve ülkemize hayırlı olsun şimdiden.

Toplantıyı ve sonuçlarını gün boyu izlemeye çalışacağım.