Türk Telekom’un A Takımı ilk toplantısını yapıyor @UDHB @btkbasin @TurkTelekom

Türk Telekom’un A Takımı, 20 Aralık 2016 Salı günü saat 10:00’da Aydınlıkevler’deki (Ankara) binada ilk toplantısını yapacak. A Takımı diyerek kastettiğimiz yöneticilerin kimler olduğunu da söyleyelim. 12 Aralık 2016 Pazartesi günü KAP’a bildirilenler (sizler için listeyi aşağıya ekledim) ile Genel Müdüre doğrudan bağlı olan diğer yöneticilerin hepsi. Gündemlerinde neler mi var? Doğrulattığımda yazacağım. Fakat sizler istediğiniz zaman burada yazabilirsiniz tabii ki. 😉

Türk Telekom’da artık çalışma zamanı. Milletçe içinde bulunduğumuz şu zor zamanlarda, ülkemizin en stratejik kurumlarından biri olan Türk Telekom’un, yöneticilerinin Allah yardımcıları olsun.

12 Aralık 2016 itibariyle Türk Telekom Yöneticileri

“Türk Telekom’un A Takımı ilk toplantısını yapıyor @UDHB @btkbasin @TurkTelekom” üzerine 8 yorum

 1. Sayın Musa Savaş esselamun aleykum.Ben Anadoluda satış biriminde çalışan bir kişiyim.İsmimizi buraya yazmaktan,kimliğimizi açık temketen de çekinmeyiz elhamdülillah.Kimse yazmıyor.Bende yazmadım.Bana da kısaca A.G diyebilirsiniz.

  Malumunuz üzere birçok bölüm birleşti filan.Benim birimde ceo ile yönetilirken,artık gmy lik oldu.Adını da satış ve müşteri hizmetleri koymuşlar.Piyasada bir sürü dedikodu dolaşıyor.Bunun büyük kısmını da satış oluşturuyor.Biliyosunuz 2 birimin organizasyonu açıklandı satışın henüz açıklanmadı.Burda tüm satışçılar tedirgin.Bu birimle ilgili durum nedir ? Organizasyon bu hafta açıklanır mı ? Sizin bizimle paylaşacağınız bilgi ne olur ? Satışçıların çoğu işsiz mi kalacak ?
  Ben işsiz mi kalacağım ? Anadolu,İstanbul gibil değil.Bir iş bulmak çok zor.İş kaybedince de sittin sene iş aranıp durusun.

 2. Anadolu Genci’ne cevap: Şu an için sizin departmanlarla ilgili detaylı bir bilgim yok. Araştıracağım. Bir şeyler öğrenirsem sizlerle paylaşırım.

 3. Musa Savaş Bey ;aydınlatmalarınız için sağolun .Poul Doany ile görüştüğünüzde “şirketten FETÖ kumpası ile atılanlar var.2014-2015 yıllarında Bahattin Aydın döneminde suçsuz yere ,bahane uydurulup iş akdi feshedilenler de var .Res’en tazminatı ödenip işten çıkarılanlardan iş mahkemesi kararı ve Yargıtay onayı ile işe iadesi kesinleşenlerin var .Bunlara tekrardan tazminat ödemek yerine işbaşı yaptırmayı “düşünürlermi ?sorarmısınız.?

 4. Yukarıda yorumlarını paylaşan Anadolu Genci isimli okuyucuya katılıyorum.
  Özellikle satış sektörü zeminin en kaygan olduğu ve personel akibetinin hedefler tarafından belirlendiği bir sektördür.Hedefler tutuyorsa herşey süt limandır.Tutmuyorsa gözden çıkarılmanız an meselesidir.

  Bu kurumda ise birçok kişi,şirketin isminin büyüküğüne kanıp mevcut işini bırakp bu şirkette işe başlamıştır.Her fırtınada vurgun yiyen bu insanların motivasyonunu düşünmenizi tavsiye ederim.Şirketi yönetenlerin Allah korkusu taşıyan insanlardan oluştuğuna inanıyorum.Bu kriz döneminde Allah’ın izniyle satış personeli dahil hiç kimseyi işsiz bırakıp ele güne muhtaç etmeyeceklerdir.

  Atanan tüm yöneticilerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun.Rabbim ADALET’ten ayırmasın.

 5. Ragıp Yaman’a cevaptır; belliki bisküvici tayfadansın, ağababalarınız sizi bırakıp gittiler, daha doğrusu gönderildiler! Sizi de aynı son bekliyor bundan emin olun, er yada geç… Avea zamanından bu yana ekmeklerinden ettiğiniz yüzlerce kişinin ahı sizi bulacaktır, Allahın terazisi asla şaşmayacaktır. Hiçbir sebep olmaksızın sırf sizden değil diye, yada görüşlerinizi paylaşmıyor diye yüzlerce bayiyi harcadınız. Aynı şekilde, işinin ehli olan ve çok iyi yapan, türkiyede ordan oraya asker gibi sürdüğünüz, sürülmeyide kabul etmeyen saha personelinin gözünün yaşına bakmadan ekmeklerinden ettiniz. Sürülmeyi çoluğunun cocuğunun hatrına kabul edenlerin yanısıra, ailelerinden ettiğiniz bazılarını da sırf eşlerini ve çocuklarını yanlarında götürmediği/götüremediği içinde işlerinden ettiniz.
  Ama sizin bisküvici tayfanız ve yandaşları hep istedikleri yerde oldular, elinizi eteğinizi öpmek için Genel müdürlük pozisyonlarında, yada yakınlarınızda kaldı. Hatta kafanıza göre onlar için yeni pozisyonlar uydurdunuz. Göreve geldiğiniz günden bu yana satışta kaç kişiyi işten çıkardınız, yerine kimleri işe aldınız? Sadece buna bakılsa bile ipinizi çekmek için yeterde artar bile.

  HB ve TD nin gerikalan artıkları, sonunuz ve Allah’ın adaleti çok yakın!

 6. Fenasi’ye Cevap:
  Bahsetmiş olduğun büskivici,çikolatıcı gibi tayfalar ile hiç tanışmadım.Kimdir,ne yaparlar bilmem.Bugüne kadar kimsenin işiyle gücüyle de işim olmadı.Rızkımı rabbimden isterim.Kula minnet eylemem.

  Uslübuna bakarak yorum yapmam gerekirse;size ne yaptılarsa pekte haksız olmadıklarını düşünüyorum.Ben burada nick name ile yazı yazmıyorum.Adım soyadım belli.Zahmet edip araştırsaydın iftira atmak zorunda kalmazdın.İftira atıp kul hakkına girmezdin.Şimdi ben sana uzun uzun kul hakkının günah olduğunu anlatmayacağım.Çünkü kul hakkının ne olduğunu,haksız kazancın haram olduğunu bilen bayiler hala faaliyetlerine devam ediyorlar.Şapka varsa önüne alıp tefekkür etmeni öneriyorum.

 7. Piskevitciler ve öncesi tavandan tabana fetö örgütlenmesi olduğunu zaman zaman içinde gördük tahsilat döneminde kendilerine yakın bayiyi hep korudular ve bütün bayilikleri verirken onlara verdiler sahada rakipsiz hale getirdiler sonra hedeflerini düşük vererek bol para kazandirip kurumu zarara ugrattilar iki yıla yakın zamandır onlardan fazla satış yapmamiza rağmen hakkımız gasp edilip zarara ugratildik buna rağmen ayakta durmaya çalışıyoruz inşallah yeni göreve gelen yetkililerimiz zararimizi tazmin ederler piskevitcilere hakkım haram olsun

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: