Türk Telekom’un A Takımının toplantısı iptal edildi @UDHB @btkbasin @TurkTelekom

Türk Telekom’un A Takımı, yarın (20 Aralık 2016 Salı) saat 10:00’da Aydınlıkevler’deki (Ankara) binada ilk toplantısını yapacaktı. Fakat öğrendiğimize göre yarınki toplantı iptal edilmiş. Yeni tarih henüz belli değil. Neden iptal edildiğini ve ne zaman yapılacağını öğrendiğimizde sizlerle paylaşacağız.

“Türk Telekom’un A Takımının toplantısı iptal edildi @UDHB @btkbasin @TurkTelekom” üzerine 3 yorum

  1. Yine bir iptaller silsilesi. Hayirlara vesile olsun diyelim. Aciklanmayan Satis organizasyonuyla ilgisi olabilir mi sizce? Bir yandan yeni gmy baslayali 1 hafta bile olmadan organizasyonun aciklanmasini beklemek ne kadar dogru bir yaklasim tartisilir.

    Musa Bey, Turk Telekom’un ana hissedari Oger’in durumunun sirkete etkisi ve bu konuda olasi gelismeler konusunda da yazinizi umuyorum yakin zamanda okuma firsati buluruz.

  2. Musa bey, alt organizasyonlar açıklanıyor, sizden ses yok. Açıklanmayanlar ne zaman açıklanacak. Satış ve teknoloji için bekleme sürecek mi?

    Sahada ciddi problemler var, başıboş devam edecek mi?

  3. Kara’ya cevap: Her şeyi ben açıklarsam sizin yöneticiler bana gücenmez mi? 😉 Satış ve teknoloji için çok beklemeyeceksiniz. Sahadaki ciddi problemleri yönetimde farkında. Gereğini en kısa zamanda yapacaklardır.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: