Türksat’a ödül @UDHB @btkbasin @turksat

Bilişim ve telekom sektöründeki tüm firmaları takip etmeye çalışıyorum. Takdir edersinizki bu kolay bir iş değil. Fakat nedense bazı firmalar benim için daha bir özel. Bunlardan birisi de Türksat. Ülkemizin nadide firmalarından (veya kuruluşlarından) birisi olan Türksat, 15 Temmuz darbe girişiminin olduğu gece yaşadıklarıyla kolay kolay bir firmaya nasip olmayacak bir mertebeye ulaştı. Şehitleri olan bir “Gazi” oldu. Bu durumu benim gönlümdeki yerini daha bir anlamlı kıldı. Tüm bu övgü dolu sözlerimin önünde arkasında bir şeyler aranmasın. Şayet Türksat tarafında yanlış giden bir şeyler olursa hiç çekinmeden yazacağımı da herkes bilsin lütfen.

Geçtiğimiz günlerde Türksat’ın ödül aldığını öğrendim. Türksat adına mutlu oldum. Eminim ki Türksat yöneticileri ve çalışanları da mutlu olmuşlardır. Genel Müdür Cenk Şen’i arayıp kutlamak istedim fakat saat çok uygun değildi. Araya bir şeyler girdi mesajda atamadım. Sonrası hepimizin başına gelebilecek şeyler…

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) ve Ekonomi Bakanlığı’nın katkıları, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla bu yıl ilk kez gerçekleştirilen “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” ödülleri töreninde Türksat, “Türkiye’nin Hizmet İhracatı” ödülüne layık görüldü. “İletişim Hizmetleri” kategorisinde birincilik ödülünü aldı. Genel Müdür Cenk Şen, ödülü Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Türkiye İhracatçılar Birliği Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin elinden alırken çekilen fotoğrafın benzerlerine önümüzdeki yıllarda da rastlayacağımıza inanıyorum.

Bu vesileyle Cenk Şen ve ekibini kutluyorum.

“Türksat’a ödül @UDHB @btkbasin @turksat” üzerine 2 yorum

  1. Türk Telekom Bir şeyleri satıp taahhüt yaptırana kadar gayet iyi ama 17 aralıktan bu yana istanbulun göbeğinde oturmama rağmen 11 günden beri sadece telefonla düzeltmeye çalıştığı tivibu sorununu hala düzeltebilmiş değil. 3 kere teknik ekip randevusu verip randevusuna gelmeyen bu kuruluş abonelikten çıkmamız için elinden geleni yapmakta. Bunun nedeni ise kendi ekipleri yerine taşaron teknik ekip çalıştırmalarında. Bence bu CEO layıkı ile görevini yapamamıştır. Verdikleri HİÇBİR sözün arkasında DURMAMAKTADIR. Umarım bu CEO başka iş bulamaz ve İŞSİZ KALIR. Bu kadar BECERİKSİZLİKLE zaten başka yerler de iş vermez… Beniöm ödediğim ve hizmet alamadığım tüm işlemlerden bu CEONUN şahsına ödenen paraları da HELAL ETMİYORUM. Halkın hakkını korumadığı için İNŞALLAH BUNUN ACISI EN SEVDİKLERİNDEN ÇIKAR…

  2. Işık’a cevap: Serzenişlerinizde haklı olabilirsiniz. Fakat bu beddualar çok ağır değil mi? Kızgınlığınızdan olsa gerek, Türksat yazısının altına Türk Telekom yorumu yaptığınızı düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: