Yeni Türk Telekom’un yeni teknoloji A Takımı… ;)

Türk Telekom’un teknoloji tarafındaki yeni A Takımı belli oldu. Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin’e bağlı olarak çalışacak teknoloji tarafının yeni A Takımı (son dakika değişiklikleri olmazsa) şöyle oluştu.

“Kıdemli Direktörlükler” oluşturuldu. Gerçi hâlâ karar veremediler Kıdemli Direktörmü yoksa başka bir şey mi deme konusunda. Fakat şu dakika itibariyle oluşan yeni yapı şöyle:

1.IT Kıdemli Direktörü Egemen Kurtoğlu
2.Erişim Kıdemli Direktörü Mehmet Erkul
3.Core Kıdemli Direktörü Yusuf Kıraç
4.Servisler Kıdemli Direktörü Cemal Baki
5.Yönetim Sistemleri Kıdemli Direktörü (muhtemelen?) Murat Ayyıldız

Türk Telekom Grubu’na hayırlı uğurlu olsun diyorum. Tüm bu düzenlemelerden çıkan sonuç grubun en başarılı şirketi Avea imiş. 🙂

“Yeni Türk Telekom’un yeni teknoloji A Takımı… ;)” üzerine 4 yorum

  1. Aveayı batıranlar TurkTelekoma gelmiş 🙂 bir dev nasıl cüceye dönüşür hepimiz göreceğiz…

  2. Türk Telekom da avea ttnet ve ttkom un bölge Müdürleri var bu 3 şirket birleştiğine göre yakında bu bölge Müdürlükleri birlesirmi yoksa çoktan birleşti de bir tek isimler mi kaldı ne dersiniz sevgili üstadım..?

  3. Bölge Müdürlükleri konusundaki bilgilerimi daha önce paylaşmıştım. Şu bir gerçek ki; planlanan ve uygulamaya konulan yeni yapılanma tüm birimleri etkileyecek. Bu etkilenmeden Bölge Müdürlükleri de payını düşeni alacak. Fakat, nasıl olacağını bilgilerimi doğrulatınca sizlerle paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: