Yine, yeni, yeniden… Netaş

Uzun zaman oldu Netaş ile ilgili yazmayalı. Fakat yazmıyor oluşum takip etmediğim anlamına gelmemeli. Yaklaşık 20 kadar firmayı çok yakından takip ediyorum. Bunlara Netaş’ta dahil. Şimdi gelelim neden Netaş ile ilgili yazdığıma. Duyduklarım bence ciddi şeyler. Hep beraber öğrendiğimizde eminim ki siz de bana hâk vereceksiniz.

11 Şubat 2019 Pazartesi günü başlayan ve Çarşamba günü akşam aniden biten yönetim kademesindeki toplantılar silsilesinde, ABD’liler bizim Türkler ve ortaklarımız Çinlilerle bir araya geldiler. Konuyla ilgili bizler bir hayli şey duyduk. Fakat inanıyorum ki Netaş yetkilileri en kısa zamanda kamuoyuna ve ilgili makamlara gereken açıklamayı yapar.

Benden şimdilik bu kadar. 🙂

Not: Yukarıda yer alan bilgiler Musa Savaş tarafından gazetecilik saiki ile genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler Musa Savaş’ın kişisel gözlem ve görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, sizlerin alım-satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Yukarıda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan Musa Savaş sorumlu tutulamaz. Ayrıca yazının altına yapılacak yorumlar yazanı bağlar, Musa Savaş sorumlu tutulamaz.

“Yine, yeni, yeniden… Netaş” üzerine 10 yorum

  1. merhabalar musa bey uzun bir aradan sonra sizi tekrardan netaşla ilgili bir paylaşımda görmek beni sevindirdi yorumunuza istinaden yapılan toplantıdan sonra aldığınız duyuma göre yetkililerin açıklamasını beklediğiniz haberler hakkında biraz daha açıklama yapabilirmisiniz bu haberler pozetif açıklamalarmıdır teşekkür ederim

  2. Murat’a cevap: Ben de negatif haberleri sevmem. Yapmamaya da çalışırım.

  3. Musa bey ,
    En azından ne duydugunuzu söyleseydiniz. Merak içinde bir kitle bıraktınız. Netaş desen zaten hiç bir gelişmeyi haber vermiyor.

  4. Murat’a cevap: Netaş’ın açıklaması daha doğru olur. Açıklayacaklarına inanıyorum.

  5. Şimdi Musa Savaş ben analizlerini ve değerlendirmelerini yakından takip ediyorum. Netaş konusu hassas bir durum. Başta ASELSAN olmak üzere bir çok savunma firmasının tedarikçisi çok önemli bir kurumdan bahsediyoruz. ABD-Çin ticaret savaşının bir yansıması gibi algılanabilir. Ancak bu görüşmelerin bir tarafında Rusya yoksa, bizim İran ticaretimizin ABD tarafında yarattığı gaz konusuluyor da olabilir diye düşünüyorum. Biraz bekleyip görelim bakalım.

  6. Musa Bey merhaba.Netaştaki gizemli toplantının sırrı nedir?Bilgi verir misiniz?Netaşın bu kadar kötü yönetilmesini neye bağlıyorsunuz?Teşekkürler

  7. Özgür’e cevap: İlginiz için teşekkür ederim. Sorularınıza cevap olacak konuları hafta sonu yazacağım.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: