ZTE’nin Hong Kong borsasına yaptığı Netaş açıklaması @UDHB @NetasTR @btkbasin @memetsimsek

ZTE’nin Hong Kong borsasına yaptığı Netaş açıklamasını aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Ben yorum yapmayacağım. Sizlerden bekliyorum. Lütfen sizler yorumlayın.

Not: Yukarıda yer alan bilgiler Musa Savaş tarafından gazetecilik saiki ile genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler Musa Savaş’ın kişisel gözlem ve görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, sizlerin alım-satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Yukarıda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan Musa Savaş sorumlu tutulamaz. Ayrıca yazının altına yapılacak yorumlar yazanı bağlar, Musa Savaş sorumlu tutulamaz.

“ZTE’nin Hong Kong borsasına yaptığı Netaş açıklaması @UDHB @NetasTR @btkbasin @memetsimsek” üzerine 3 yorum

  1. Musa Bey bu açıklamadan benim anladığım; Evet ZTE çağrı ihtimali doğrultusunda şimdiden önlemimi ve bütçemi ayarladım diyor. Ancak bu bence çokta önemli deil. İstese boşa çıkarabilir. Çağrı zamanı fiyatı 11 ler üzerine atınca kimse gidip hisse vermez. Ancak şu açıdan iyi; bu fiyat hissede taban fiyat oluşturur. Alıcılar için min. çıta olur. Çağı olayı vs. nin 2-3 aylık bir süreci kapsayacağını belirtmek isterim. Bu süre hissede ki ky için şu an karanlık. ancak sonrası için ben çok umutluyum. ZTE isminin oluşturacağı olumlu sinerjiden ve mevcut yönetimin Alicengiz oyunlarından kurtulacağımız için. Velhasıl eski yatırımcılar için şimdilik elde var sıfırr.

  2. iyi akşamlar musa bey kapa yapılan açıklama 101 milyon usd şeklinde ve teferruatla alakallı birşeyden bahsedilmemiş yine mi biz yatırımcılardan bilgi saklanıyor sanırsam netaşta operasyon bitmedi malum şahıs bu hisseden gitmeden bu iş olmayacak demekki kısacılar için zor günler olacak orta ve uzun vadeciler için şuan vade uzadı tek sorun bu anlaşılan ama sanırsam tekkeyi bekleyen çorbayı içer

  3. Musa bey,ZTE Netası satın alarak TURKİYE ve Avrasyada buyumek ıstedigini belirtti,bu asamada Netasın oldukca buyuyecegi aşikar oldugundan 48 lik pay onlar için yeterli olmaz diye düşünüyorum.Bu bağlamda paylarını çağrı yoluyla arttırmak için kaynak ayırmışlar.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: