Türk Telekom'da ilk atamalar yapılıyor @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin « Musa Savaş

Arşivler

Türk Telekom'da ilk atamalar yapılıyor @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

turk-telekom_logoTürk Telekom’da Paul Doany’nin ikinci döneminin ilk Yönetim Kurulu toplantısının Pazartesi günü (3 Ekim 2016) yapılmasınının hemen akabinde bazı atamalar bekleniyordu. Ne toplantının yapıldığı gün, ne de sonrasında atamalarla ilgili bir haberin çıkmaması hepimizi bir hayli şaşırtmıştı.

Dün gece geç saatlerde gelen ve sabaha karşı doğrulattığım bilgilere göre C.D. ve Ş.K’nın beklenen atamaları ile ilgili yazılar, dün (4 Ekim 2016) yazılmış. İmzalama süreci devam ediyormuş. İmzalar tamamlanınca KAP’a bildirilecekmiş. Dolayısıyla bugün, bu iki atamanın açıklanmasını bekleyeceğiz.

Aldığım bilgilere göre C.D. ve Ş.K. Türk Telekom’da daha önce çalıştıkları görevlere tekrardan getirilecekler.

Takip etmeye devam ediyorum.

7 comments to Türk Telekom’da ilk atamalar yapılıyor @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

 • Murat Besli

  Musa Bey bence Telekom’la ilgilenmeyin artık. Dün ben söylemedim mi? Şimdi eski görevlerine geri dönüyorlar demişsiniz? CD eskiden neysi? Direktör… Yani gerçekten kötüsünüz… son iki gün performansınız zayıf ötesi zayıf…

 • Osman Selvi

  Dün 4 Ekim değil YK günü 3 Ekim yazılar yazıldı… Bugünün haberi değil yani…

 • Musa Savaş

  Murat Besli’ye cevap: Türk Telekom ile ben yıllardır ilgileniyorum. Çünkü ülkemizin en değerli markası. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında da telekom sektörünün önemi herkes tarafından daha iyi anlaşıldı. Değil siz, babam bile söylese ben heyecanımı yitirmediğim sürece ilgileneceğim.

  İnsanın her zamanı aynı olmaz. Hayat bu. İyi zamanı da var. Kötü zamanı da var. Bir haberi; eksik yapabilirim, hatalı yapabilirim, geç yapabilirim hatta yanlış da yapabilirim. Fakat tüm bunları duygularımın etkisi altında kalarak bir anlık öfkeyle kasıtlı olarak yapıp ne ilgili kuruma ne de çalışanlarına zarar vermek istemem. Emin olduğum şeyi emin olduğum zaman da yapıyor olduğum için beni sınıfta bırakacaksanız… 🙂 Eyvallah. Kalalım sınıfta. 🙂

  Görünen o ki Türk Telekom konusunda iyisiniz. Yorumlarınızı ve bilgilerinizi bizimle paylaşmaya devam edin. İlginiz için teşekkür ederim.

 • Musa Savaş

  Osman Selvi’ye cevap: Haklı olabilirsiniz. Bana bilgi dün gece yazdığım şekilde geldi. Paylaştığınız bilgi için teşekkürler.

 • Murat

  Gelen giden yok 🙂

 • Hasbi

  Yapıldı.

 • Başak

  Atamalar tamam:)

Bir Cevap Yazın