Türk Telekom’un yeni CEO’su kim olacak? (5 Eylül 2016) @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

Türk Telekom’un yeni CEO’su kim olacak? 30 bine yakın çalışanı ve onların yakınlarıyla birlikte yaklaşık 100 bin kişiyi doğrudan, geri kalan 79 milyonu ise dolaylı olarak bir şekilde ilgilendiren bu sorunun cevap bulmasına çok az zaman kaldı.

Geçtiğimiz hafta isimleri yıpratmamak için baş harfleri ile açıkladığımız altı adaya (P.D, P.Y, Ş.K, T.A, T.Ç, T.Y.) bu hafta sonu iki isim daha (İ.E, Ü.Ö.) eklendi. Bunlardan İ.E. aday listesine çok güçlü bir giriş yaptı. Tüm paramatreleri göz önüne alarak yaptığımız değerlendirme sonucunda, 100 birimlik bir pastayı dağıttığımızda yukarıdaki gibi yüzde oranları olan bir tablo çıktı ortaya. Yarına bu tablo değişir mutlaka. Fakat yazıyı yayınladığımız şu an itibariyle adayların durumu budur.

Fakat şunu unutmayın. Bunlar benim bireysel gözlemlerimden çıkardığım sonuçlardır. Kimseyi bağlamaz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Türk Telekom’un geri dönüşü… @UDHB @btkbasin @TurkTelekom
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı nihayet atandı. @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @tcudhb @btkbasin @AydnMfit @hayrisuat
4 Comments
 • […] oldu. Gerçi biz bu cevabı 1 Eylül 2016’da önce adayları açıklayarak, daha sonra ise kimin en güçlü aday olduğunu söyleyerek ve nihayetinde kimin olacağını kendi tarzımızda söyleyerek vermiştik. […]

 • Murat
  Eyl 6,2016 at 11:54

  Paul Ceo bahisler kapandı…

 • Musa Savaş
  Eyl 5,2016 at 20:19

  Murat’a cevap: Sallamak benim işim değil. Ne gözlemliyorsam onu değerlendiriyorum. Ben de insanım. Hata yapabilirim. Fakat şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki; 26 yıllık meslek hayatımda “keşke” dediğim bir yazım olmadı.

 • Murat
  Eyl 5,2016 at 19:46

  Bağlamaz tamam da İE yi ağır salladın…

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: