Türk Telekom’un yeni CEO’su kim olacak? @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

Kulislerde oldukça uzun zamandır konuşalan Türk Telekom CEO değişikliğinin ilk adımı dün gece gerçekleşmiş oldu. Bildiğiniz gibi Türk Telekom’un CEO’su Rami Aslan dün akşam görevinden ayrıldı. Yeni CEO görevine başlayana kadar Rami Aslan görevini sürdürecek. İlk akla gelen soru: “Yeni CEO kim olacak?” İşte bu soru cevap bulduğun da ikinci adım gerçekleşmiş olacak.

Dün gece haberle birlikte yeni CEO olarak Şükrü Kutlu’nun ismi çeşitli medya araçlarında açıkca yazılmaya başlandı. Fakat şunu açık yüreklilikle gözlemlerime dayanarak söylemeliyim ki bu durum şu an itibariyle Şükrü Kutlu’nun olma ihtimalini azaltmaktan başka bir şeye yaramadı. Olaylar bu şekilde gitmeye devam ederse Şükrü Kutlu’nun CEO olma ihtimali de o kadar zayıflayacak.

Ben size, isimleri yıpratmama adına altı kişinin (Şükrü Kutlu’da dahil) sadece baş harflerini yazacağım. İddia ediyorum ki şu an itibariyle bu beş kişiden biri olacak. Olurda ilerleyen günlerde bir sürpriz olursa onu da yazacağımdan emin olabilirsiniz. Alfabetik sırayla CEO adayları: P.D, P.Y, Ş.K, T.A, T.Ç, T.Y.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: