Netaş’ın satışında son gelişmeler… (1 Aralık 2016) @UDHB @NetasTR @btkbasin @memetsimsek

Bu sabah ilginç bir rüya gördüm. 🙂 Uyandım aniden. 🙂 Benim şerle işim olmaz. O yüzden hayra yorumladım. 🙂 Bugünlerde beklenen hayırlı haberler inşallah daha fazla gecikmez. 😉

Not: Yukarıda yer alan bilgiler Musa Savaş tarafından gazetecilik saiki ile genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler Musa Savaş’ın kişisel gözlem ve görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, sizlerin alım-satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Yukarıda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan Musa Savaş sorumlu tutulamaz. Ayrıca yazının altına yapılacak yorumlar yazanı bağlar, Musa Savaş sorumlu tutulamaz.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir
Netaş’ın ZTE’ye satışında son durum (11 Haziran 2017) @UDHB @NetasTR @btkbasin
KOSGEB’ten 300 Milyon TL’lik KOBİGEL Destek Programı
24 Comments
 • MÜJGAN
  Ara 7,2016 at 00:34

  Borsada şirket haberleri yazmak,yorum yapmak ve geleceği görebilmek zeka ve emek işidir.Musa beyi tebrik ediyorum tüm doğru tespitleri için.Ancak bir rüya daha görseniz yada istiareye yatsanız bu kan emici spek ve saz ekibi tayfası ne zaman kağıdı yukarı taşıyacak,bıktık beklemekten:)Saygılar…

 • Selim
  Ara 6,2016 at 21:18

  Musa Bey, bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve emekleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Meslek hayatınızda kolaylıklar ve teşekkürler..

 • Musa Savaş
  Ara 6,2016 at 18:43

  Kazım’a cevap: Naif üslubunuz için teşekkür ederim. Yorumunuzun son kısmı için bir kaç cevap cümlesi yazmak istiyorum. Öncelikle söylemek istediğim, bir şirketin borsaya açık olması onu diğer şirketlerden daha imtiyazlı bir hale getirmemelidir. Çünkü borsaya açılmak şirket sahiplerinin bir tercihidir ve öncelikli amacı ya şirket sahibine ya da şirkete maddi kaynak yaratmaktır. Dolayısıyla borsaya açık diye bir şirketin imtiyazı olmamalıdır. Şayet imtiyazlı davranılırsa yarın bir gün bu imtiyaz bir şekilde suistimal edilebilir. Benim öncelikli amacım gerek kurumlara gerekse de kişilere zarar vermeden kamuoyunu bilgilendirmekti. Nitekim tüm yazılarımı uygun bir zamanınızda bir daha okuyun lütfen.

  Diğer yandan benim Netaş konusunda neden yazacağımı anlatan yazımı buradan okuyabilirsiniz. Çünkü ben mükemmel değilim ama önce insanım, sonra gazeteci. 🙂

 • Kazim
  Ara 6,2016 at 13:36

  Sezarin hakki Sezar’a..Helal olsun, israr ettiniz, risk aldiniz ama bildiniz. Bana da tebrik etmek duser. Fakat, yine de yaptiginizin (borsa da hissesi olan ve satilacagi duyurulan bir sirketle ilgili kesine varan bilgiler paylasmak), gazetecilikle ilgili oldugunu hala dusunmuyorum.

 • Musa Savaş
  Ara 6,2016 at 09:54

  Hasan’a cevap: Teşekkür ederim. Dualarınızı her zaman beklerim.

 • Musa Savaş
  Ara 6,2016 at 09:53

  Kadir’e cevap: Ben sadece görevimi yapmaya çalıştım. Allah sizden de razı olsun.

 • Ara 6,2016 at 09:01

  Musa Bey,

  Size laf atanları lafları yedirdiniz. Tebrik ediyorum.

  Çok dua aldınız.

 • kadir
  Ara 6,2016 at 07:07

  musa bey allah razı olsun sizden çk sağolun haber geldi size çok minnettarım

 • Musa Savaş
  Ara 5,2016 at 22:24

  Kadir’e cevap: Hayır. Henüz öğrenemedim.

 • Musa Savaş
  Ara 5,2016 at 22:23

  Murat’a cevap: Sorunuzun cevabını çeşitli sitelerde teknik yorum yapan arkadaşlar daha doğru verecektir.

 • Ara 4,2016 at 19:56

  Musa bey öğrenebildiniz mi, satış duyurusunun neden yapılmadığını şimdiden tşk ederim…..

 • Murat
  Ara 4,2016 at 16:33

  10 12 aralığında satış aslında güzel rakam fakat bir diğer konu satıştan sonra hissenin yönü ne olacak 14 16 aralığına yerleşme çabası olurmu diye düşünüyorum cevap bulamıyorum

 • Ara 3,2016 at 14:25

  allah razı olsun çok sa ğolun bu iş dediğiniz gibi kısa sürede gerçekleşirse çok dua alacaksınız allah a emanet lun

 • Ara 3,2016 at 12:05

  Teşekkür ederim

 • Musa Savaş
  Ara 3,2016 at 11:16

  Mahmut’a cevap: Fiyat konusunda bir çok rakam telaffuz edilse de ağırlıklı olarak sizlerin de bildiği 10 – 12 TL aralığında yoğunlaşıyor. Bana gelen kesinlikle bu fiyat şeklindeki bilgilere bile artık temkinli yaklaşıyorum. Yani ben de yukarıda bahsettiğim aralık içinde yer alan bir fiyat var ama açıklamam doğru olmaz. Affınıza sığınıyorum.

 • Musa Savaş
  Ara 3,2016 at 11:14

  Kadir’e cevap: Evet. Bendeki bilgi her şeyin bittiği sadece duyuru kısmı kaldı şeklinde. Fiyat konusunda bir çok rakam telaffuz edilse de ağırlıklı olarak sizlerin de bildiği 10 – 12 TL aralığında yoğunlaşıyor. Bana gelen kesinlikle bu fiyat şeklindeki bilgilere bile artık temkinli yaklaşıyorum. Yani ben de yukarıda bahsettiğim aralık içinde yer alan bir fiyat var ama açıklamam doğru olmaz. Affınıza sığınıyorum. Saygılarımla.

 • Ara 3,2016 at 10:29

  peki fiyat ne anlaşmışlar öğrenebildiniz mi

 • Ara 3,2016 at 00:36

  musa bey yazınızdan tüm pürüzlerin giderildiği sadece duyuru kısmının kaldığı anlaşılıyor bu doğrumu bu işe bitti diyebilirmiyiz? birde satış fiyatıyla ilgili duyumunuz varmı? ben kendi adıma emeğiniz için tşk ederim iyi akşamlar

 • Musa Savaş
  Ara 2,2016 at 23:42

  Selim’e cevap: Normalde haberin düşmesi gerekiyordu. Ben de neden düşmediğini bilmiyorum, araştırıyorum. Henüz kesin bir sonuca ulaşamadım. Saygılarımla.

 • Selim
  Ara 2,2016 at 23:38

  Musa Bey, samimiyetinize inananlardanım. BIr gecikme mi söz konusu acaba? Yoksa her an haber düşebilir mi sizce..? Açıkçası rüyanızı gördüğünüz günün akşamı bir haber düşer ümidi vardı ama olmadı… İlginiz için teşekkür ederiz. .

 • Musa Savaş
  Ara 2,2016 at 23:04

  Kazım’a cevap: Arkadaşım, kimseye yalan söylemek için bir sebebim yok. Doğrusunu biliyorsan, buyur, burası senin, sen yaz. Gazeteci olarak, Para dergisi haricinde hiç bir yerden herhangi bir para almıyorum. Hâlâ da bana inanmıyorsan neyin üstüne istersen yemin etmeye hazırım. Sen, bana hakaret ettiğin için özür dilemeye hazır mısın?

 • Kazim
  Ara 2,2016 at 19:45

  Arkadas yalanin batsin ya..Bu nasil gazetecilik, para mi aliyosun sen Netas’tan.

 • Cafer
  Ara 1,2016 at 11:32

  Ben bi b.k anlamadım

 • Ara 1,2016 at 08:12

  Anladığım kadarıyla şampiyonluk yakın meşaleyi yakın

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: