PC World Yılın Ürünleri 1999

7 Ağustos 2011 0 Yazar: Musa Savaş

Henüz daha ikinci doğuşunun üstünden 9 ay geçmeden hamle üstüne hamle yapan Computerworld’ün kardeş yayını PC World yeni bir hamle daha yapıyor. Ne mi yapıyor? Geçen yıl yapılmayan “Bilişim Oscarları” ismiyle meşhur ödül törenini yeniden hayata geçiriyor.

23 Kasım akşamı Lütfi Kırdar’da büyük tören yapılacak. Sunuculuğunu Beyaz’ın yapacağı törene Bilişim sektörünün tüm isimlerinin yanı sıra çeşitli sektörlerin önde gelen isimleri de katılacaklar. İlki 1994 yılının sonunda yapılan bu organizasyon sadece 1998 yılında yapılmadı. IMG Bilişim Yayınları olarak PC World’ün bu güzel geleneğini sürdürmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak böyle bir organizasyonu düzenleme kararı aldık. Artık gelenekselleşen bu törenlerin bu yıl 5.cisini yapacağız.

Tüm ilgilenenler davetlidir.

Bu arada şunuda belirtmeden geçemeyeceğim. Yandaki grafiktede göreceğiniz gibi PC World Eylül’de yaptığı çıkışla kazandığı yeri sağlamlaştırıyor. Computerworld ise gerek içeriği gerekse ve de özellikle sayfa tasarımıyla herkesin beğenisini kazanmış durumda.

Sizlere hep güzel haberler vermek dileğiyle.

(Bu yazı 15 Kasım 1999 tarihinde yazılmış ve bir kısmı bu tarihi takip eden ilk Pazartesi günü dağıtılan Computerworld dergisinde Editörden köşesinde yayınlanmıştır.)