Türk Telekom’un yeni CEO’su kim olacak? (9 Eylül 2016) @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin

Türk Telekom’a yeni CEO olacak P.D’nin, C level yöneticileri kendinin atamak istemesi konusunda nihai karar vericilerle bir uzlaşmaya vardığı bilgisini doğrulattık.

Ülkemizin en değerli markalarından biri olan bu şirketi takip edenlerin de bildiği gibi Türk Telekom, Avea ve TTNet’in organizasyon yapılarının birleştirilmesinden sonra C level yönetici sayısı 18’e çıkmıştı. Bunların sekize düşürülmesi ve yarısını karar vericilerin, diğer yarısını ise P.D’nin belirlemesi şeklinde uzlaşıldığı gelen bilgiler arasında. Karar vericilerin belirleyeceği dört isimden üçü mevcut C level yöneticilerden oluşuyor. Diğer bir tane ise dışarıdan tekrardan (yani daha önce Türk Telekom’daymış) getirilecek. Bunları da baş harfleri ile yazacağım ama önce doğrulatmam lazım. 🙂 P.D’nin kimleri atayacağı konusunda şu an henüz bir bilgim yok. Olunca paylaşırım.

Diğer taraftan, Türk Telekom Yönetim Kurulu’ndaki olacağı söylenen değişiklikler konusunda doğrulatma çalışmalarım sürüyor. Nihayetlendirince sizlerle paylaşacağım.

Bu arada… Bugün… Sadece bugün Ankara’dayım. 😉

“Türk Telekom’un yeni CEO’su kim olacak? (9 Eylül 2016) @UDHB @Turk_Telekom @Turkcell @VodafoneTR @btkbasin” üzerine 30 yorum

 1. Aytekin’e cevap: Elimden geldiğince çabuk olması için uğraşıyorum.

 2. Ahmed’e cevap: Görünen o ki bu iş bayram sonrasına kaldı. Senin bildiğin bir şeyler varsa bizimle paylaş Ahmed.

 3. Başak’a cevap: Benim öğrenebildiklerim arasında maalesef yok. Fakat unutmayın, benim bildiklerimde henüz kesinleşmiş değil.

 4. A.g nin SATINALMA için adı geçiyor diye konuşuluyor mevcut görevlerine ek olarak. Ama siz daha iyi bilirsiniz

 5. Yaa sayın üstadım Savaş, Şu bildiklerinin yine noktalı virgullu ad soyad versen bize tahmin yürütmek heyecan verici oluyor

 6. bugün gmyleri yazacakmasınız. en azından doğrulatamasanız bile tahmin şeklinde yazsanız iyi olur bence. Mesela içlerinde t.s. – c.e – a.d – y.ö. bu isimlerden biri var mı?

 7. Abicim Türk Telekom da özel güvenlik olarak çalışıyorum. Bizim maaşları 3 yıl zamsız olarak ayni fiyat 1600 den verecekler.
  Yeni yönetimi bekliyorum belki bu saçmalığı düzeltiler.

 8. Başak’a cevap: Bilgi için teşekkür ederim. Bayramdan sonra bu konuda yazmaya devam edeceğim. Şimdiden mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.

 9. Ahmed’e cevap: Seni mi kıracağım Ahmed. 😉 Bayramdan sonra bu konuda yazmaya devam edeceğim. Şimdiden mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.

 10. Aytekin’e cevap: Seni mi kıracağım Aytekin. 😉 Bayramdan sonra bu konuda yazmaya devam edeceğim. Şimdiden mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.

 11. Murat’a cevap: Ben de düzelteceklerini ümit ediyorum Murat. 🙂 Bayramdan sonra bu konuda yazmaya devam edeceğim. Şimdiden mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.

 12. Koralp’a cevap: Soru için teşekkür ederim. Bayramdan sonra bu konuda yazmaya devam edeceğim. Şimdiden mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.

 13. Koralp’a cevap: Soru için teşekkür ederim. Bayramdan sonra bu konuda yazmaya devam edeceğim. Şimdiden mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.

 14. Eski Telekomluya cevap: Bilgi için teşekkür ederim. Bayramdan sonra bu konuda yazmaya devam edeceğim. Şimdiden mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.

 15. Ahmed’e cevap: Eyvallah. Teşekkür ederim Ahmed. Tüm milletimize senin şahsında şimdiden mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.

 16. Siyami’ye cevap: Başbakan ve Bakan beylerin birlikte katıldığı uluslararası bir toplantıya katılmam gerekti. Bu yüzden bugün maalesef yazı yetişmedi. Fakat yarın yazacağım.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: