Türk Telekom’da değişiklikler başladı

Türk Telekom’da bir süredir olması beklenen değişiklikler olmaya başladı. Geçtiğimiz Cuma günü (29 Kasım 2019) yapılan son Yönetim Kurulu toplantısının sonuçlarını bu hafta görmeye başladık.

Bugün akşam saatlerinde (Saat 19:56) Türk Telekom tarafından KAP’a yapılan açıklamada planlanan değişikliklerin bir kısmı duyuruldu. KAP açıklaması şu şekildedir:

Şirketimiz “İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı” pozisyonuna Mehmet Emre Vural atanmıştır.

Şirketimiz “Hukuk ve Regülasyon Genel Müdür Yardımcısı” Yakup Öztunç görevinden ayrılma kararı almıştır. Uğur Nabi Yalçın “Hukuk ve Regülasyon Genel Müdür Yardımcısı” olarak atanmıştır.

Şirketimiz organizasyon yapısında “Kurumsal Risk Yönetim Direktörlüğü” yeniden yapılandırılmıştır. Bu kapsamda iş sürekliliği ve kriz yönetiminden sorumlu olmak üzere Genel Müdür’e bağlı “Kurumsal Risk ve İş Sürekliliği Başkanlığı” oluşturulmuştur.

“Kurumsal Risk ve İş Sürekliliği Başkanı” olarak şirketimiz Kurumsal Risk Yönetimi Direktörü Ali Gürsoy atanmıştır.”

Ayrıca Türk Telekom Grup şirketlerinde ASSİSTT’de değişiklik oldu. O değişiklik çalışanlara şu cümlelerle duyuruldu:

“ASSİSTT Genel Müdürü Cemil Yıldırım görevinden ayrılma kararı almıştır. ASSİSTT Genel Müdürlüğüne Grup Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Haktan Saran atanmıştır. Haktan Saran mevcutta yürüttüğü Grup Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevine vekâleten devam edecektir.”

Bu değişiklikler tüm Türk Telekom ailesine hayırlı olsun diyor, herkese yeni hayatlarında ve işlerinde başarılar diliyoruz. Değişiklikler bitti mi dersiniz? 🙂 Bekleyip göreceğiz.

“Türk Telekom’da değişiklikler başladı” üzerine bir yorum

  1. Görev değişiklikleri hayırlı olsun, İnşallah 3 sene evvel sadeleştirilen orginazsyonel yapı eski hantal günlerine dönmez.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: