Yönetim Kurulu Toplantısı 30 Ocak 2019’da…

Türk Telekom’un 25 Ocak 2019 Cuma günü yapılan Olğanüstü Genel Kurulu sonrası yapılan resmi açıklamayı sizlerle paylaşmıştık. Ajanslardan bile önce, ilk paylaşan olmamıza rağmen yazılanlar sizler için sürpriz olmadı. Çünkü neler olabileceğini sizlerle daha önce zaten paylaşmıştık.

Olağanüstü Genel Kurul sonrası ilk Yönetim Kurulu toplantısı 30 Ocak 2019 Çarşamba günü Ankara’da yapılacak. Bu toplantı aslında daha önce 1 Şubat 2019 Cuma günü İstanbul diye planlanmıştı. Fakat Yönetim Kurulu üyelerinden bazılarının programlarının yoğunluğundan dolayı toplantı tarihi ve yeri değiştirildi. Tabii ki tarih ve mekanda tekrar değişiklik yapılabilir. Fakat şu an için 30 Ocak 2019 Çarşamba.

Bu toplantıda neler mi olacak? Hadi sizlerden tahminleri alalım. 🙂 Siz, Türk Telekom Yönetim Kurulu üyesi olsaydınız gündeme neleri taşırdınız?

“Yönetim Kurulu Toplantısı 30 Ocak 2019’da…” üzerine 6 yorum

 1. 30 Ocak ta olacak olan toplantı her hafta olan genel bir toplantı değil mi?
  Şirket te en alt çalışanından en üst çalışanına kadar herkes bir değişim , beklenti ve korku içerisinde:
  Üst yöneticiler , kalacak mıyız , kim gelir , gelen bizi gönderir mi derdinde .
  Çalışanlar değişimin bize yansıması ne olacak düşüncesinde.
  Yeni Yk üyeleri mutlaka eski çalışan kalitesini geri getirmeli, yöneticisinden çalışanına kalite yerlerde.

  Zam oranları mutlaka iyi olmalı ki , zaten %65 azaltılan personel sayısı dolayısıyla az kalan personelin motivasyonu sağlanmalı.
  Kurumda çalışanın kuruma karşı bağlılığı tekrar oluşturulmalı.

  Şirkette siyasi torpile son verilmeli, bu da Personeli olumsuz etkileyen en büyük faktör.

 2. Son çeyrek rakamları masaya yatırılacak.Sonra para harcamadan nasıl yatırımlara devam edebiliriz ona karar verilecek. Bankalar parasını ne zaman alacağını soracak.C level ve daha aşağısı için personel azaltılarak gider azaltma yoluna gidilecek.

  Sahada ne yapıyoruz, ne haldeyiz hiç gündeme bile gelmeyecek ve Mümkünse bunların hepsini tepki olmaması için seçime kadar erteleyelim diyecekler.

  Hayırlısı

 3. Musa Bey özlettiniz kendinizi. Uzun zamandr yazmıyorsunuz. Telekom haberleri yazmayı bıraktınız mı ?

 4. Rahmi’ye cevap: Ben de sizleri özledim. Keşke tek işim yazı yazmak olsa. Bir de hasta olmasam. Ramazan ayında yazacağım inşallah.

Bir Cevap Yazın

EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish
%d blogcu bunu beğendi: